Diş Beyazlatma Röpörtaj

Diş beyazlatma yıllardır uygulanan ve diş estetiği için olumlu katkıları olan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Güzel bir gülümsemenin kişiye öz güven kattığı ve sosyal ilişkilerinde rahatlıkla beraber başarı getirdiği apaçık ortadadır. Daha rahat gülmek konuşmak ve güzel görünmek için uygulanan diş beyazlatma işlemi hakkında konunun uzmanı diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan bilgi aldık. Kendisi İstanbul Küçükçekmece Korudent diş kliniğinde diş estetiği ve implant uygulamaları, zirkonyum diş kaplama ve lamine diş tedavisi uygulamaktadır.
Diş beyazlatmayla ilgili gerek radyo televizyon, gerek internet sitelerinden pek çok ilgi ile karşı karşıyayız. Bunlardan bazıları diş beyazlatmanın zararlı olduğunu ifade ederken bazıları da hayatımıza çok büyük katkıları olduğunu anlatıyor.

Diş Beyazlatmanın Zararları

Diş beyazlatmanın zararları var mıdır, hangi durumlarda uygulanır nasıl yapılır ve diş beyazlatma fiyatları hakkında sizden bilgi almak istedik.
Merhaba evet son derece haklısınız diş beyazlatma popüler diş hekimliği uygulamalarından bir tanesi. Daha güzel bir gülümseme ve daha iyi bir diş estetiği için estetik diş hekimliğinin vazgeçilmezi. Ancak bütün tedavilerde olduğu gibi diş beyazlatma uygulamasında da doğru vaka seçimi ve doğru uygulama başarıyı getiriyor. Dişlerinde aşırı derecede aşınma veya çatlak olan kişilere diş beyazlatma ilacı uygulandığında elbetteki problemler ile karşılaşılır.

Diş Beyazlatmada Hasta Seçimi?

Elbetteki hangi hastaya diş beyazlatma ile fayda sağlanacağı hangi hastalarda işlemin gerekli olmadığı ancak klinik muayene ile belirlenir. Bu nedenle diş beyazlatma yaptırmak isteyenlerin mutlaka bir diş hekimi ile görüşüp kendilerine işlemin ne derece fayda sağlayacağını öğrenmeleri gerekiyor. Ayrıca renk bildiğiniz gibi kişiden kişiye Farklı algılanan bir olgu. Kimisi için yeterli olan bir diş rengi kimi insan için sarı olarak ifade edilebiliyor.

Bazen diş beyazlatma isteyen hastalar aslında dişlerindeki çürükleri veya çocuk lekelerini kir olarak görüp onu beyazlatmak istiyorlar.

Klinikte biz hastaya işlemin kendisine ne derecede fayda sağlayacağı ile ilgili bilgi veriyoruz. Hangi tip diş beyazlatmanın kendisi için daha uygun olduğunu öğrenebilir. Kliniğimizde diş muayenesi ücretsiz yapılmaktadır. Ben sadece yaklaşık bir tutar öğrenmek istiyorum diyorsanız diş beyazlatma fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz. Diş beyazlatma zararları ile ilgili bilgi için de linki takip ediniz. Bu nedenle 0 212 661 69 79 numaralı telefonu arayarak diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan randevu istiyoruz dediklerinde kendilerine yardımcı olabilirim.

Şunu da belirtmek isterim ki bazen diş beyazlatma isteyen hastalar aslında dişlerindeki diş çürükleri, eski dolgular veya  diş çatlaklarını  kir olarak görüp onu beyazlatmak istiyorlar. Ancak kliniğe geldiklerinde durumun farklı oldu dişin çürük olduğu ortaya çıkıyor. En azından, erken teşhis ile çürüyüp ağrıyacak olan bir dışı kurtarmış oluyoruz.