2021 Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş estetiği için fiyat belirlenmesi detaylı bir diş kontrolü hatta diş röntgeninin incelenmesi sonrasında olmalı. Ancak insanlar bu işlemlerin yaklaşık tutarını da bilmek istiyorlar. Kendi bütçeleri için uygun ise planlarına almaları veya bütçemin çok ötesinde diyebilmeleri için de yine bir diş estetiği uygulama fiyat bilgisine ihtiyaç duyuyorlar. Diş beyazlatma fiyatı da bu estetik işlemlerden en sıklıkla uyguladıklarımızdan bir tanesi. 2021 yılı için de güncel fiyatların ne olacağı merak konusu.

2021 diş beyazlatma fiyatları ile birlikte diğer diş estiği işlemlerinin de 2021 fiyatlarını açıklamamızı ister misiniz? Hazır bu yazı önümüzde iken 2021 diş fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalışalım. Bildiğiniz veya şimdi öğreneceğiniz üzere diş hekimleri odaları her yıl tavsiye edilen asgari diş tedavi ücretlerini yayınlar. Bu fiyatlar içerisinde diş beyazlatma fiyatı bulamazsınız. Diş ağartma olarak tek diş ve diş başına olan ücretler er alır. Ancak bazen tek bir çene, bazen yarın veya her iki çeneye uygulama yapılması gerekebilir.

Genel olarak diş tedavi fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzeme ve hekimin diş laboratuvarına ödediği ücretler fiyat belirleyicisi olmaktadır. Takdir edersiniz ki piyasada pek çok farklı malzeme kalitesi ve buna başlı olarak farklı fiyatlar ile çalışan klinikler bulunmakta.

Hangi Beyazlatma Daha İyi?

Dişin durumuna göre karar verilmesi gerekiyor. diş beyazlatmada ev tipi, ofis tip ve karma diş beyazlatma gibi seçeneklerin yanında diş üzerine lamine veya estetik diş kaplamalar ile kaplanması da söz konusu olabilir.